Twój uśmiech jest tylko jedną małą cechą, która wywiera duże wrażenie. Dzięki naszym staraniom będziesz sie szeroko uśmiechał i wywierał dobre wrażenie na innych!

JMKdent to zindywidualizowane leczenie ortodontyczne przy użyciu aparatów stałych, ruchomych, estetycznych oraz tradycyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Staramy się stworzyć pozytywną atmosferę dla naszych pacjentów i ich rodzin. Dr Joanna ma wyjątkowe kwalifikacje by leczyć pacjentów w różnym wieku i poprawiać ich uśmiech.

Radosna, ciepła i zachęcająca – nasza praktyka oferuje idealne środowisko dla pacjentów, by odprężyli się i cieszyli swoim leczeniem ortodontycznym.

Nasza praktyka stosuje najbardziej zaawansowane techniki diagnostyki i leczenia dostępne współcześnie oraz stosuje metody oparte na „evidence based medicine” czyli w postępowaniu klinicznym wykorzystuje najlepsze dostępne dowody naukowe dotyczące skuteczności, efektywności i bezpieczeństwa oparte na systematycznych badaniach naukowych.

Pasja z pracy w dziedzinie ortodoncji pozwala dr Joannie nieustannie doszkalać się by podnosić standardy leczenia i udostępniać pacjentom najbardziej aktualne metody leczenia.