Wszyscy nasi pacjenci są wyjątkowi i zasługują na to by otrzymać leczenie ortodontyczne odpowiadające na ich indywidualne potrzeby w gabinecie, w którym czują się komfortowo.

Dlatego w JMK-dent staramy się stworzyć komfortowe, wolne od stresu i satysfakcjonujące doświadczenie ortodontyczne przy każdej wizycie.

Naszym nadrzędnym celem jest dać Ci zdrowy, prosty, piękny uśmiech, o którym zawsze marzyłeś. W JMKdent rozumiemy, ze wybór lekarza prowadzącego terapię ortodontyczną jest ważną decyzją i szanujemy Twoje powody by poprawić swój wygląd i samopoczucie.

Ortodoncja jest naszą pasją i jesteśmy zainteresowani w utrzymaniu długoterminowych relacji z naszymi pacjentami i ich rodzinami.

Joanna-Mach-Kosieradzka
dr Joanna Mach-Kosieradzka

ukończyła stomatologię na Warszawskimi Uniwersytecie Medycznym w 2003 r., staż podyplomowy odbywała w Mazowieckim Centrum Stomatologii.

Swoje zainteresowania w dziedzinie ortodoncji rozwijała już w czasie studiów, podczas których aktywnie działała w kole naukowym przy Zakładzie Ortodoncji oraz Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

więcej...
Ola Wojdyga
Ola Wojdyga

Asystentka stomatologiczna

Bardzo miła studentka. Zawsze uśmiechnięta i pracowita. Stale podnosi swoje kwalifikacje i bardzo lubi swoją prace.